Facebook Twitter LinkedIn
 

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Extra-E Kira Allas
Lieve Bressers
Lotte Ambting
Maurice Gilsing
Saz van Beers
V1
17:00 - 20:00 Keepers1 Trainingsgroep V2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Hein Strijbosch V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B3 Yara Vogels V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Ilka Verspaandonk
Julie van Laarhoven
Kate Brands
V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Jasmijn van Bree
Nanne de Vriend
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Katleen Schreppers
Pien van Beers
V3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Hein Strijbosch V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Foppe Krot
Eef van Assouw
V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Gijs Kantelberg V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Eline van Veen
Marleen Klaassen
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Britt de Poorter
Yara Vogels
V1 - CD
19:15 - 20:45 Meisjes B2 Hein Strijbosch V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 Eef van Assouw V2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Adrie Neggers V2 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A3 Yara Vogels V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C1 Rein van der Heijden V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Hein Strijbosch
Cil Pel
V1 - AB
18:30 - 19:30 Keepers Meisjes D Trainingsgroep V1 - AB
18:30 - 20:00 Dames Jong 1 Olivier Verstappen
Hein Strijbosch
V2
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Arjen Kramer V1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Mark van Nunen V2
20:00 - 22:00 Dames 1 Olivier Verstappen
Roderick Popelier
V1
20:00 - 21:30 Dames 3 V3
20:00 - 21:30 Dames 4 V3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 Maurice Gilsing
Lisa Van de Wal
Margje de Bie
V1 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Kiki van Aken Van Der Laan
Janske Swaans
V1 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Mare Hezemans
Mirthe van Herk
V1 - C
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Leonique Vis - Aarts
Daan van Nunen
Neeltje Vogels
Lieke van de Laar-van Overdijk
V1 - A
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Hein Strijbosch V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Bas van Overdijk
Geert Mencke
Timme Troe
V1 - A
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Eef van Assouw
Maurice Gilsing
V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Guust Metzemaekers
Sam van Assouw
V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes 8E1 Aimée van der Hamsvoort
Gijs van den Boomen
V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes 8E2 Bas van Overdijk
Vincent van den Bogaart
V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Hein Strijbosch V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Benno Toenders V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D3 Anne Brans
Syl van de Poll
V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 Benno Toenders
Eef van Assouw
V2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Zeeshan Ali V1
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Hein Strijbosch V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes B3 Yara Vogels V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Barry Smetsers V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Cil Pel
Jenny Mulder
V1 - AB
17:30 - 20:00 Keepers1 Trainingsgroep V3 - AB
18:30 - 20:00 Dames Jong 1 Hein Strijbosch V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Foppe Krot
Eef van Assouw
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Britt de Poorter
Yara Vogels
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Minke Strijbosch V1 - CD
19:00 - 20:30 Dames 3 V3 - CD
19:00 - 20:30 Dames 4 V3 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Olivier Verstappen
Roderick Popelier
V2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 2 Mark van Nunen V1 - CD bij thuis wedstrijden Dames Donderdag op veld 2 of 3
20:00 - 22:00 Dames Donderdag V1
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Dimitri de Vriend V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 V3 - A bij thuis wedstrijden Dames Donderdag op veld 2 of 3
20:30 - 22:00 Heren 3 V3 - B bij thuis wedstrijden Dames Donderdag op veld 2 of 3
20:30 - 22:00 Heren 35A V3 - C bij thuis wedstrijden Dames Donderdag op veld 2 of 3
20:30 - 22:00 Heren 35B V3 - D bij thuis wedstrijden Dames Donderdag op veld 2 of 3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Jongens B1 Michiel Smets V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Rein van der Heijden V1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Annely Schreppers
Helmus Schreppers
V2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Zeeshan Ali V1