Facebook Twitter LinkedIn
 

Dames 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam Email
Coach Roderick Popelier Mail
Coach Olivier Verstappen Mail
Trainer Roderick Popelier Mail
Trainer Olivier Verstappen Mail

Aankomende Speelronde

ZONDAG 5 MAART 2023
Thuis Uit Aanvang
Zwart-Wit D1 Warande D1 0:00
Nova D1 Weert D1 0:00
Delta Venlo D1 Geldrop D1 0:00
Oirschot D1 Etten-Leur D1 0:00
DES D1 HCAS D1 0:00
MEP D1 Maastricht D1 0:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 MEP D1 11 23 7 2 2 24 17 0
2 Warande D1 11 22 7 1 3 36 22 0
3 Delta Venlo D1 11 20 6 2 3 36 23 0
4 Zwart-Wit D1 11 20 6 2 3 24 15 0
5 HCAS D1 11 18 6 0 5 37 28 0
6 DES D1 11 18 5 3 3 38 32 0
7 Maastricht D1 11 18 5 3 3 28 25 0
8 Etten-Leur D1 11 17 5 2 4 22 32 0
9 Oirschot D1 11 15 4 3 4 22 28 0
10 Weert D1 11 9 3 0 8 15 28 0
11 Geldrop D1 11 6 1 3 7 5 16 0
12 Nova D1 11 1 0 1 10 10 31 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt HC Etten-Leur D1 n.n.b thuis
10 mrt Hockey Geldrop D1 n.n.b uit
12 mrt HCAS D1 n.n.b uit
19 mrt Maastrichtse Hockey Club MHC D1 n.n.b thuis
26 mrt MHC DES D1 n.n.b uit
2 apr MHC MEP D1 n.n.b uit
16 apr HC Delta Venlo D1 n.n.b thuis
23 apr HC Nova D1 n.n.b uit
30 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 n.n.b thuis
7 mei MHC De Warande D1 n.n.b uit
14 mei HV Weert D1 n.n.b thuis
21 mei Hockey Geldrop D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 11 september 2022
Maastricht D1 MEP D1 (3-3)final
HCAS D1 DES D1 (7-4)final
Etten-Leur D1 Oirschot D1 (3-3)scheduled
Geldrop D1 Delta Venlo D1 (1-1)final
Weert D1 Nova D1 (3-1)final
Warande D1 Zwart-Wit D1 (2-1)final
zondag 18 september 2022
Zwart-Wit D1 Weert D1 (6-1)final
Nova D1 Geldrop D1 (0-0)final
Delta Venlo D1 Etten-Leur D1 (7-3)final
Oirschot D1 HCAS D1 (4-3)final
DES D1 Maastricht D1 (3-3)final
MEP D1 Warande D1 (3-1)final
zondag 25 september 2022
Maastricht D1 Oirschot D1 (3-3)final
HCAS D1 Delta Venlo D1 (6-2)scheduled
Etten-Leur D1 Nova D1 (2-1)scheduled
Geldrop D1 Zwart-Wit D1 (0-1)scheduled
Weert D1 Warande D1 (1-4)final
DES D1 MEP D1 (5-2)final
zondag 2 oktober 2022
Warande D1 Geldrop D1 (4-0)final
Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 (1-1)scheduled
Nova D1 HCAS D1 (2-3)final
Delta Venlo D1 Maastricht D1 (5-1)final
Oirschot D1 DES D1 (2-4)final
MEP D1 Weert D1 (3-1)final
zondag 9 oktober 2022
Maastricht D1 Nova D1 (5-3)final
HCAS D1 Zwart-Wit D1 (1-2)final
Etten-Leur D1 Warande D1 (4-3)final
Geldrop D1 Weert D1 (1-0)final
Oirschot D1 MEP D1 (2-0)final
DES D1 Delta Venlo D1 (4-4)scheduled
zondag 16 oktober 2022
Weert D1 Etten-Leur D1 (3-0)final
Warande D1 HCAS D1 (4-2)final
Zwart-Wit D1 Maastricht D1 (1-0)final
Nova D1 DES D1 (0-4)final
Delta Venlo D1 Oirschot D1 (6-0)final
MEP D1 Geldrop D1 (2-0)final
zondag 30 oktober 2022
Maastricht D1 Warande D1 (3-1)final
HCAS D1 Weert D1 (3-1)final
Etten-Leur D1 Geldrop D1 (2-0)final
Delta Venlo D1 MEP D1 (0-1)scheduled
Oirschot D1 Nova D1 (3-1)final
DES D1 Zwart-Wit D1 (5-3)final
zondag 6 november 2022
Geldrop D1 HCAS D1 (1-2)final
Weert D1 Maastricht D1 (1-2)final
Warande D1 DES D1 (7-2)final
Zwart-Wit D1 Oirschot D1 (3-0)final
Nova D1 Delta Venlo D1 (0-3)final
MEP D1 Etten-Leur D1 (2-1)final
zondag 13 november 2022
Maastricht D1 Geldrop D1 (1-0)final
HCAS D1 Etten-Leur D1 (8-0)final
Nova D1 MEP D1 (1-2)final
Delta Venlo D1 Zwart-Wit D1 (3-1)final
Oirschot D1 Warande D1 (3-3)final
DES D1 Weert D1 (5-1)scheduled
zondag 20 november 2022
HCAS D1 MEP D1 (1-4)final
Etten-Leur D1 Maastricht D1 (4-3)final
Geldrop D1 DES D1 (1-1)scheduled
Weert D1 Oirschot D1 (1-0)final
Warande D1 Delta Venlo D1 (4-2)scheduled
Zwart-Wit D1 Nova D1 (3-0)scheduled
zondag 27 november 2022
Maastricht D1 HCAS D1 (4-1)final
Nova D1 Warande D1 (1-3)scheduled
Delta Venlo D1 Weert D1 (3-2)scheduled
Oirschot D1 Geldrop D1 (2-1)final
DES D1 Etten-Leur D1 (1-2)scheduled
MEP D1 Zwart-Wit D1 (2-2)final