Facebook Twitter LinkedIn
 

Dames 2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Mark van Nunen
Begeleider Roos van de Laar
Trainer Mark van Nunen
Aanvoerder Fleur van de Sande
Aanvoerder Mia Smetsers

Aankomende Speelronde

ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Thuis Uit Aanvang
MEP D3 Hopbel D3-O 12:15

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Den Bosch D3 11 28 9 1 1 37 9 0
2 Rosmalen D2-O 11 27 8 3 0 34 6 0
3 Oirschot D2-O 11 23 7 2 2 43 12 0
4 Geel-Zwart D3 11 23 7 2 2 38 24 0
5 Oss D4 11 21 6 3 2 34 19 0
6 Geel-Zwart D2-O 11 16 5 1 5 23 17 0
7 Hopbel D3-O 10 13 4 1 5 21 27 0
8 MEP D3 10 12 4 0 6 22 36 0
9 Liempde D1 11 9 3 0 8 15 39 0
10 Den Bosch D6 11 7 2 1 8 13 35 0
11 Oranje-Rood D8 11 4 1 1 9 13 37 0
12 Oedenrode D2-O 11 4 1 1 9 13 45 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart D2-O n.n.b uit
12 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart D3 n.n.b thuis
19 mrt Liempde D1 n.n.b uit
26 mrt SMHC De Hopbel D3-O n.n.b thuis
2 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D3 n.n.b thuis
16 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D6 n.n.b uit
23 apr MHC MEP D3 n.n.b thuis
14 mei Oss D4 n.n.b uit
21 mei Rosmalen D2-O n.n.b thuis
4 jun Sint Oedenrode D2-O n.n.b uit
11 jun HC Oranje Rood D8 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 11 september 2022
Oss D4 Hopbel D3-O (4-1)final
MEP D3 Rosmalen D2-O (1-8)scheduled
Oirschot D2-O Geel-Zwart D2-O (2-1)final
Den Bosch D6 Oedenrode D2-O (3-4)scheduled
Den Bosch D3 Oranje-Rood D8 (6-0)final
Liempde D1 Geel-Zwart D3 (1-6)scheduled
zondag 18 september 2022
Hopbel D3-O Liempde D1 (3-0)scheduled
Geel-Zwart D2-O Den Bosch D3 (1-2)scheduled
Rosmalen D2-O Oss D4 (2-2)final
Oranje-Rood D8 Den Bosch D6 (1-4)scheduled
Oedenrode D2-O MEP D3 (3-4)scheduled
Geel-Zwart D3 Oirschot D2-O (0-6)final
zondag 25 september 2022
Rosmalen D2-O Hopbel D3-O (3-2)final
MEP D3 Oranje-Rood D8 (3-2)final
Den Bosch D6 Geel-Zwart D2-O (2-3)final
Oirschot D2-O Liempde D1 (6-0)scheduled
Den Bosch D3 Geel-Zwart D3 (1-1)final
dinsdag 27 september 2022
Oss D4 Oedenrode D2-O (6-0)scheduled
zondag 2 oktober 2022
Oedenrode D2-O Rosmalen D2-O (0-2)scheduled
Oranje-Rood D8 Oss D4 (1-1)final
Geel-Zwart D3 Den Bosch D6 (6-1)final
Hopbel D3-O Oirschot D2-O (1-8)final
Liempde D1 Den Bosch D3 (0-3)scheduled
Geel-Zwart D2-O MEP D3 (1-2)final
zondag 9 oktober 2022
Oedenrode D2-O Hopbel D3-O (1-4)scheduled
Oss D4 Geel-Zwart D2-O (2-1)final
Den Bosch D6 Liempde D1 (3-1)scheduled
Rosmalen D2-O Oranje-Rood D8 (4-0)final
Den Bosch D3 Oirschot D2-O (3-2)final
MEP D3 Geel-Zwart D3 (3-5)scheduled
zondag 16 oktober 2022
Hopbel D3-O Den Bosch D3 (2-5)final
Geel-Zwart D3 Oss D4 (4-3)final
Oirschot D2-O Den Bosch D6 (7-0)final
Geel-Zwart D2-O Rosmalen D2-O (0-0)final
Liempde D1 MEP D3 (2-0)scheduled
Oranje-Rood D8 Oedenrode D2-O (3-1)final
zondag 30 oktober 2022
Oss D4 Liempde D1 (5-2)final
Den Bosch D6 Den Bosch D3 (0-3)final
Oranje-Rood D8 Hopbel D3-O (2-3)final
Rosmalen D2-O Geel-Zwart D3 (5-1)final
MEP D3 Oirschot D2-O (2-5)final
Oedenrode D2-O Geel-Zwart D2-O (0-7)final
zondag 6 november 2022
Oirschot D2-O Oss D4 (0-0)final
Geel-Zwart D3 Oedenrode D2-O (6-1)scheduled
Hopbel D3-O Den Bosch D6 (2-0)final
Geel-Zwart D2-O Oranje-Rood D8 (3-1)final
Liempde D1 Rosmalen D2-O (0-7)scheduled
Den Bosch D3 MEP D3 (4-0)scheduled
zondag 13 november 2022
Oss D4 Den Bosch D3 (2-6)final
Rosmalen D2-O Oirschot D2-O (2-0)final
Geel-Zwart D2-O Hopbel D3-O (2-1)final
Oedenrode D2-O Liempde D1 (1-4)scheduled
MEP D3 Den Bosch D6 (5-0)final
Oranje-Rood D8 Geel-Zwart D3 (1-5)final
zondag 20 november 2022
Oirschot D2-O Oedenrode D2-O (2-2)final
Liempde D1 Oranje-Rood D8 (2-1)scheduled
Den Bosch D3 Rosmalen D2-O (0-1)scheduled
Geel-Zwart D3 Geel-Zwart D2-O (2-0)final
woensdag 23 november 2022
Den Bosch D6 Oss D4 (0-3)scheduled
zondag 27 november 2022
Geel-Zwart D2-O Liempde D1 (4-3)scheduled
Oedenrode D2-O Den Bosch D3 (0-4)scheduled
Oss D4 MEP D3 (6-2)scheduled
Hopbel D3-O Geel-Zwart D3 (2-2)final
Oranje-Rood D8 Oirschot D2-O (1-5)final
Rosmalen D2-O Den Bosch D6 (0-0)final