Facebook Twitter LinkedIn
 

Heren 30A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tom Sas

Aankomende Speelronde

ZONDAG 5 MAART 2023
Thuis Uit Aanvang
MEP H30-2 Dommel H30-1 0:00
Zwart-Wit H30-3 Olympia H30-1 0:00
Berkel-Enschot H30-2 Den Bosch H30-3 0:00
Tempo H30-1 Breda H30-4 0:00
Waalwijk H30-1 DES H30-1 0:00
Drunen H30-1 Oirschot H30-1 0:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Drunen H30-1 11 31 10 1 0 41 15 0
2 DES H30-1 11 25 8 1 2 51 21 0
3 Breda H30-4 11 21 7 0 4 31 22 0
4 Waalwijk H30-1 11 21 7 0 4 26 22 0
5 Tempo H30-1 11 19 6 1 4 56 31 0
6 Den Bosch H30-3 11 19 6 1 4 28 19 0
7 MEP H30-2 11 13 4 1 6 30 37 0
8 Berkel-Enschot H30-2 11 13 4 1 6 28 42 0
9 Dommel H30-1 11 11 3 2 6 32 44 0
10 Zwart-Wit H30-3 11 9 3 0 8 22 31 0
11 Oirschot H30-1 11 7 2 1 8 15 40 0
12 Olympia H30-1 11 4 1 1 9 26 62 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt MHCD H30-1 n.n.b uit
12 mrt HC Waalwijk H30-1 n.n.b thuis
19 mrt MHC Tempo H30-1 n.n.b uit
26 mrt Berkel Enschot H30-2 n.n.b thuis
2 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H30-3 n.n.b uit
16 apr MHC MEP H30-2 n.n.b thuis
23 apr MHCdeDommel H30-1 n.n.b uit
14 mei MHC Olympia H30-1 n.n.b thuis
21 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H30-3 n.n.b uit
4 jun BH&BC Breda H30-4 n.n.b thuis
11 jun MHC DES H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 11 september 2022
Breda H30-4 Tempo H30-1 (3-1)final
Olympia H30-1 Zwart-Wit H30-3 (0-5)scheduled
Dommel H30-1 MEP H30-2 (1-1)scheduled
Oirschot H30-1 Drunen H30-1 (1-4)final
DES H30-1 Waalwijk H30-1 (1-2)final
zondag 18 september 2022
MEP H30-2 Olympia H30-1 (6-4)final
Zwart-Wit H30-3 Den Bosch H30-3 (0-2)scheduled
Waalwijk H30-1 Oirschot H30-1 (1-2)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 Breda H30-4 (2-4)final
Drunen H30-1 Dommel H30-1 (2-1)scheduled
Tempo H30-1 DES H30-1 (4-8)scheduled
zondag 25 september 2022
Waalwijk H30-1 Drunen H30-1 (1-5)final
DES H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (8-0)scheduled
Breda H30-4 Zwart-Wit H30-3 (2-1)final
Oirschot H30-1 Tempo H30-1 (0-7)final
Den Bosch H30-3 MEP H30-2 (3-1)final
woensdag 28 september 2022
Den Bosch H30-3 Berkel-Enschot H30-2 (1-1)scheduled
zondag 2 oktober 2022
MEP H30-2 Breda H30-4 (3-6)final
Dommel H30-1 Den Bosch H30-3 (2-5)final
Drunen H30-1 Olympia H30-1 (7-0)final
Berkel-Enschot H30-2 Oirschot H30-1 (4-2)final
Zwart-Wit H30-3 DES H30-1 (2-4)scheduled
donderdag 6 oktober 2022
Tempo H30-1 Drunen H30-1 (2-2)scheduled
zondag 9 oktober 2022
Waalwijk H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (2-0)final
DES H30-1 MEP H30-2 (5-0)scheduled
Den Bosch H30-3 Olympia H30-1 (6-0)final
Breda H30-4 Dommel H30-1 (3-0)final
Oirschot H30-1 Zwart-Wit H30-3 (1-3)scheduled
zondag 16 oktober 2022
MEP H30-2 Oirschot H30-1 (5-1)final
Dommel H30-1 DES H30-1 (2-8)final
Drunen H30-1 Den Bosch H30-3 (2-0)final
Olympia H30-1 Breda H30-4 (1-2)final
Berkel-Enschot H30-2 Tempo H30-1 (6-5)final
Zwart-Wit H30-3 Waalwijk H30-1 (1-4)final
woensdag 19 oktober 2022
Olympia H30-1 Dommel H30-1 (4-4)final
donderdag 20 oktober 2022
Tempo H30-1 Waalwijk H30-1 (2-0)final
zondag 30 oktober 2022
Waalwijk H30-1 MEP H30-2 (2-1)final
Berkel-Enschot H30-2 Drunen H30-1 (2-4)final
DES H30-1 Olympia H30-1 (7-4)final
Oirschot H30-1 Dommel H30-1 (4-3)final
Tempo H30-1 Zwart-Wit H30-3 (5-2)final
Breda H30-4 Den Bosch H30-3 (1-3)final
zondag 6 november 2022
Zwart-Wit H30-3 Berkel-Enschot H30-2 (4-1)scheduled
Drunen H30-1 Breda H30-4 (5-4)scheduled
Den Bosch H30-3 DES H30-1 (3-6)scheduled
Dommel H30-1 Waalwijk H30-1 (4-2)final
MEP H30-2 Tempo H30-1 (5-4)scheduled
Olympia H30-1 Oirschot H30-1 (5-2)final
zondag 13 november 2022
Oirschot H30-1 Den Bosch H30-3 (1-4)final
Tempo H30-1 Dommel H30-1 (14-3)final
DES H30-1 Breda H30-4 (3-1)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 MEP H30-2 (4-2)final
Zwart-Wit H30-3 Drunen H30-1 (2-3)scheduled
zondag 20 november 2022
Dommel H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (7-1)final
MEP H30-2 Zwart-Wit H30-3 (4-2)scheduled
Den Bosch H30-3 Waalwijk H30-1 (1-2)final
Olympia H30-1 Tempo H30-1 (2-9)scheduled
DES H30-1 Drunen H30-1 (0-2)scheduled
Breda H30-4 Oirschot H30-1 (3-0)final
zondag 27 november 2022
Waalwijk H30-1 Breda H30-4 (3-2)scheduled
Zwart-Wit H30-3 Dommel H30-1 (0-5)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 Olympia H30-1 (7-3)final
Tempo H30-1 Den Bosch H30-3 (3-0)scheduled
Drunen H30-1 MEP H30-2 (5-2)scheduled
Oirschot H30-1 DES H30-1 (1-1)scheduled
woensdag 30 november 2022
Waalwijk H30-1 Olympia H30-1 (7-3)final