In 't sunneke: De materialencommissie


Zij faciliteren én zijn verantwoordelijk voor eigenlijk alle materialen gerelateerd aan het hockeyspel. Je kunt dan denken aan alle trainings- en teammaterialen, maar bijvoorbeeld ook het vervangen van doelnetten, de lockers en nog veel meer. 


We hebben de vraag aan ze gesteld wat zij nu eigenlijk het leukste aan hun taak vinden en wat de minder leuke kant is.


Het leukste? 

Na een dagje op de club spullen uitzoeken en sorteren, vinden we soms dat we onszelf wel eens mogen belonen met een gezellig etentje (op eigen kosten natuurlijk)😉. 

Ook zijn we trots op de lockers die we, in overleg met het bestuur, hebben kunnen realiseren.


Het saaiste? 

Het achterhalen van sommige, op mysterieuze wijze verdwenen, materialen en het bijhouden van de mailbox, dat wil er nog wel eens bij in schieten 😂.


Hoe zouden wij als leden jullie vooruit kunnen helpen?

Als iedereen een steentje bijdraagt scheelt het veel werk! Het helpt ons enorm als jullie netjes met materialen omgaan, ze op de goede plek opruimen én de uitgereikte materialen weer compleet bij ons inleveren.


Tenslotte wil de materialencommissie het volgende aan jullie meegeven:

Laten we samen de verantwoordelijkheid dragen voor onze materialen, dat scheelt ons werk, de club geld en dan kan iedereen lekker blijven hockeyen met de benodigde materialen! 👌🏼


Lijkt het je leuk een steentje bij te dragen aan de materialencommissie? Of heb jij toffe ideeën hoe het anders kan? Benader ons dan gerust!




Share by: